مطالب علمی tag:http://elmofarhange.mihanblog.com 2020-07-06T18:34:08+01:00 mihanblog.com تعمیر لپ تاپ در کرج 2016-11-12T14:40:34+01:00 2016-11-12T14:40:34+01:00 tag:http://elmofarhange.mihanblog.com/post/3 منصور سلیمانی در این قسمت سایت لیست ارائه دهندگان خدمات تعمیرات لپ تاپ در کرج گرد آوری شده است.سایت ایلیا دیتا یک سایت نیازمندیهای رایگان می باشد که تنها به معرفی خدمات دهندگان مختلف می پردازد و در قبال خرید شما از فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.همکاران می توانند در این دسته اقدام به ثبت رایگان آگهی های خود نمایند.آگهی های مورد تائید در زمینه تعمیر لپ تاپ در کرج:-آگهی های مربوط به تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ در کرج-آگهی های مرتبط با کلیه قطعات و لوازم جانبی لپ تاپ و نوت بوک-تامین انواع شارژر باطری در این قسمت سایت لیست ارائه دهندگان خدمات تعمیرات لپ تاپ در کرج گرد آوری شده است.سایت ایلیا دیتا یک سایت نیازمندیهای رایگان می باشد که تنها به معرفی خدمات دهندگان مختلف می پردازد و در قبال خرید شما از فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.

همکاران می توانند در این دسته اقدام به ثبت رایگان آگهی های خود نمایند.

آگهی های مورد تائید در زمینه تعمیر لپ تاپ در کرج:

-آگهی های مربوط به تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ در کرج

-آگهی های مرتبط با کلیه قطعات و لوازم جانبی لپ تاپ و نوت بوک

-تامین انواع شارژر باطری لپ تاپ نمایشگر و ...

 پذیرش آگهی های کاربران در خصوص نیازمندی استخدام تعمیرکار لپ تاپ و نوت بوک

آگهی های نمایندگی فروش انواع برندهای لپ تاپ دل ایسوس ایسر لنوو و ... در کرج

]]>
ماسک صورت برای لک پوست 2016-08-19T17:28:19+01:00 2016-08-19T17:28:19+01:00 tag:http://elmofarhange.mihanblog.com/post/2 منصور سلیمانی در این قسمت قصد داریم تا چند ماسک صورت برای لک پوست را به شما معرفی کنیم.امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد. از آنجاییکه بهترین راه برای درمان هر بیماری پیش گیری آن است در ابتدا به بررسی عواملی می پردازیم که باعث می شوند پوست صورت شما دچار لک شوند. لک ها انواع مختلفی دارند که کک و مک شایع ترین آنهاست.در بیشتر افراد لک در نقاطی یافت می شوند که در معرض آفتاب قرار می گیرند.نقاط مختلف دست و صورت از مهم ترین نقاطی هستند که دچار لک صورت می شوند. ظهور کک و مک در افراد مختلف ممکن است

در این قسمت قصد داریم تا چند ماسک صورت برای لک پوست را به شما معرفی کنیم.امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد.

از آنجاییکه بهترین راه برای درمان هر بیماری پیش گیری آن است در ابتدا به بررسی عواملی می پردازیم که باعث می شوند پوست صورت شما دچار لک شوند.

لک ها انواع مختلفی دارند که کک و مک شایع ترین آنهاست.در بیشتر افراد لک در نقاطی یافت می شوند که در معرض آفتاب قرار می گیرند.نقاط مختلف دست و صورت از مهم ترین نقاطی هستند که دچار لک صورت می شوند.

ظهور کک و مک در افراد مختلف ممکن است در سنین مختلف اتفاق بیفتد و از این رو نمی توان بازه ی سنی خاصی را برای آن در نظر گرفت.کک و مک می تواند در اثر عوامل ژنتیکی ، وجود استرس در افراد،قرار گیری بیش از حد در معرض آفتاب ظاهر شود.در ادامه ماسک صورت برای لک های کک و مک را معرفی خواهیم کرد.

از انواع دیگر لک صورت می توان لک هایی که در اثر جای جوش های قبلی بوجود آمده اند را نام برد.برای درمان آنها ابتدا نیاز است تا از تکثیر آنها جلوگیری کنیم و برای این منظور باید هنگام ظاهر شدن جوش به هیچ وجه آن را با دست فشار ندهیم و اجازه دهیم تا خود جوش کم کم بهبود یابد.

 

]]>
علی مطهری به امام حسین چه می گوید؟ 2015-10-20T21:19:43+01:00 2015-10-20T21:19:43+01:00 tag:http://elmofarhange.mihanblog.com/post/1 منصور سلیمانی علی مطهری به امام حسین چه می گوید؟ اگر علی مطهری امام حسین علیه السلام را ببیند از او چه در خواستی می کند؟ او در این ویدئو به این سوال پاسخ داده است.         علی مطهری به امام حسین چه می گوید؟

اگر علی مطهری امام حسین علیه السلام را ببیند از او چه در خواستی می کند؟ او در این ویدئو به این سوال پاسخ داده است.

 

 

 

 

]]>